Víc než tvorba webových stránek

Jsme GRAFART STUDIO® – marketingové studio, které poskytuje komplexní řešení v oblasti on-line propagace s důrazem na úspěšný firemní design. Naše firma vznikla v roce 2004 jako reklamní agentura nabízející grafické práce, tisk, tvorbu webových stránek, marketingové poradenství, reklamní a dárkové předměty nebo velkoplošnou reklamu. V průběhu prvních deseti let naší činnosti jsme vycítili budoucí obchodní potenciál internetu a zaměřili se tímto směrem tak, abychom byli schopni našim klientům nabídnout v této oblasti komplexní služby.
 
Vzhledem k tomu, že jsme trend nástupu internetu podchytili včas, jsme nyní připraveni vytvořit vhodné marketingové řešení na míru každému klientovi. Umíme najít a vytvořit vhodné řešení jak pro drobného živnostníka, jakým je například elektrikář pan Hošek ze Žebráku, tak pro malou firmu viz Realitní kancelář Majer, střední firmu jakou je nábytkářská společnost Indeco, až po nadnárodní společnosti jakou je Novartis, či investiční skupina Penta. 

Komplexní přehled našich marketingových nástrojů:

 • Tvorba webových stránek

  Webové stránky na míru
  Startovní webové stránky
  Internetové obchody
  Redakční systémy
  On-line katalogy
  Webové aplikace
  Responzivní weby
  Poradenství, překlady, tvorba obsahu

 • Internetový marketing

  SEO Optimalizace pro vyhledávače
  Kampaně Seznam.cz a Google
  Inteligentní e-mailing
  Sociální sítě
  Zápisy do katalogů
  Contextová reklama
  Program pro začínající podnikatele
  Analýzy a poradenství

 • Grafické práce a tisk

  Loga a firemní identita
  Korporátní design
  Webdesign a redesign
  On-line grafika
  Tištěná grafika
  Vizitky, letáky, katalogy, brožury, knihy
  Ofsetový i digitální tisk
  Grafika na přání

 
Náš tvůrčí tým je tvořen profesionály, jejichž úspěch vychází z dlouholetých zkušeností. Jdeme cestou individuálního přístupu. Naši klienti nemusí zbytečně platit za věci, které nepotřebují, či nevyužijí. Vytváříme funkční produkty na míru, které Vám budou vydělávat.

Vy řešíte Vaše podnikání a provoz - my řešíme Vaši propagaci.

Ukázky našich prací

Na tvorbu webových stránek se zaměřujeme již od našeho vzniku v roce 2004.

Naši klienti

Naší politikou není jen tvořit webové stránky, ale v první řadě přemýšlet nad tím, co opravdu potřebujete. Hledáme vhodnou formu Vaší internetové prezentace, řešíme s Vámi obsah, místa propagace (protože webová stránka bez návštěvnosti jako by nebyla). Výsledkem této naší obchodní politiky je, že v současné době provozujeme přes 500 webových stránek, internetových obchodů, redakčních systémů a webových aplikací našich klientů a pro další klienty připravujeme jiné prvky marketingové propagace.

Poptávky / nezávazné kalkulace

* - povinné položky.

Úvodní text Vašeho webu

Vítejte na Vašich nových webových stránkách. V tuto chvíli se zde nachází pouze zkušební fotografie a zkušební texty, ale věříme, že za pomoci naší chytré administrace se zde již brzy objeví nabídka Vašich služeb, informace o Vaší společnosti či Vašem projektu a mnohé další. Zde se nechází úvodní text. Jedná se o velmi důležitou součást celé webové stránky, a to nejen proto, že jej uvidí Vaši návštěvníci jako první, ale... bude to první textový obsah, se kterým se setkají vyhledávače Seznam, Google a mnohé další. Zvolte jej tedy efektivně - používejte Vaše klíčové výrazy v prvním pádu a speciální pozornost věnujte nadpisu stránky (nyní označeném jako "Úvodní text Vašeho webu"). Tento nadpis bude mít označení H1 a vyhledávače na něj berou velký zřetel. Pokud byste si s texty nevěděli rady - kontaktujte nás a my Vám nabídneme služby našeho profesionální copywritera. Pokud byste se naopak rozepsali a usoudili jste, že toho textu je na titulní stranu už moc, využijte možnosti tlačítka pod textem, vytvořte tlačítko "Více informací" a větší část textu umístěte na podstránku.
Kreativní myšlení a hezký den Vám přeje... Aleš Novák a kolektiv GRAFART STUDIA.